tel. +48 22 390 62 16, kom. +48 691 933 410, kom. +48 512 010 810.

Frankowiczu,

Skąd jesteśmy?

W związku z tym, że mamy klientów w różnych zakątkach Polski, Kancelaria Frankowicza postanowiła pójść o krok dalej.  Oferujemy dojazd prawnika do Twojego miejsca zamieszkania. Nie będziesz musiał/a przyjeżdżać do naszego biura. To my przyjedziemy do Ciebie. 

Tak powstała nasza znajomość z P. Piotrkowski. To nasz klient z Poznania, który wygrał swoją sprawę Frankową 12 września 2022 r. do którego dojechaliśmy na spotkanie. 

Jednak nasza znajomość zaczyna się od momentu jak prześlesz nam swoją umowę. Abyśmy mogli spotkać się, musimy wcześniej zweryfikować Twoją sytuację z kredytem. Prześlij nam kopię Twojej umowy kredytowej poprzez formularz poniżej. Jesteśmy tu dla Ciebie.

Jak się z nami pracuje?

Naszym celem jest zadbanie o Twoje dobre samopoczucie podczas rozmów telefonicznych, uproszczenie całej sytuacji, abyś zrozumiał, jakie stoją przed tobą wybory. Nasz prawnik ma specjalne przeszkolenie w doradzaniu w tych sprawach.

Zostaniesz potraktowany indywidualnie

Oznacza to, że prawnik, z którym będziesz rozmawiał będzie prowadził Twoją sprawę. W Kancelarii Frankowicza każdą sprawą Frankową zajmuje się zespół prawników ale do danego klienta jest przydzielony jeden prawnik. Ten prawnik, z którym rozmawiałeś przez telefon będzie prowadzić Twoją sprawę. W każdej chwili będzie on dla Ciebie dostępny i zapoznany z etapami Twojej sprawy.

Inne kancelarie prawnicze

Jest wiele kancelarii, które działają jak korporacje. Jeżeli zgłosisz się do nich to przysłowiowo dostaniesz numerek do kolejki obsługującej wszystkie sprawy, frankowe czy nie frankowe. Wyobraź sobie jak to może się odbywać? Czy Twoją sprawą zajmie się prawnik, który przerzuca aktami różnych spraw jak talią kart ? O tym kto Cię obsłuży zdecyduje to, na które biurko zrzucą Twoje akta ? To jak działają korporacje można nieraz usłyszeć.

Podejście w Kancelarii Frankowicza

W Kancelarii Frankowicza zajmujemy się tylko kredytami frankowymi i się w tym specjalizujemy. Co to oznacza w praktyce? To jak napisany jest pozew do sądu zmienia się w czasie. Jeżeli pojawia się np. wyrok TSUE to często wpływa to na to w jaki sposób prawnik prowadzi sprawę i na czym opiera się pozew. To jest dynamiczna część pracy prawnika od kredytów Frankowych. Zadaj sobie pytanie czy chcesz aby Twoją sprawą zajmował się prawnik, na którego biurko zostaną zrzucone Twoje akta czy bezpośrednio dostępny dla Ciebie prawnik z kancelarii specjalizującej się we frankach? 

Z poważaniem,

Konrad Mania,
Kierownik działu roszczeń frankowych w Kancelarii Adwokackiej Piotra Truszkowskiego

tel.: +48 691 933 410

Jak zacząć?

Potraktuj naszego prawnika jak Twojego doradcę w sprawach kredytowych. Odpowie on na wszystkie Twoje pytania, wyjaśni nieścisłości a na końcu podziękuje za zainteresowanie i pozostawi decyzję Tobie. Pamiętaj jesteśmy tutaj dla Ciebie.

Prześlij umowę do analizy i poznaj nas: 

Prześlij umowę do analizy:

Wysyłanie formularza...

Wiadomość została wysłana.

Prosimy o dołączenie pliku umowy

Oświadczam, że zapoznałem się z Polityką prywatności i rozumiem jej zapisy

Kancelaria Piotra Truszkowskiego w liczbach

Wygranych spraw
0
Odzyskanych pieniędzy dla klientów
0 milionów
Prawników i 7 osób personelu
0
Piotr Truszkowski - Adwokat

Piotr Truszkowski- Adwokat.

Doświadczony prawnik procesowy, z rynkiem usług prawniczych związany już podczas studiów, od 1998 roku. Skończył prawo międzynarodowe oraz podyplomowe studia Prawa Europejskiego na Uniwersytecie Warszawskim. Wykładowca na Uniwersytecie Warszawskim, prowadzi szkolenia dla Krajowej Izby Gospodarczej oraz Institute for International Research. Biegły sądowy. Dzięki znajomości Prawa Europejskiego zauważył, jak w wielu obszarach polskie prawo odbiega od standardów europejskich, szczególnie w ochronie praw konsumenta. Pozywał polskie Banki i instytucje, które tego prawa nie stosowały, a wśród jego klientów jest wiele osób z kredytami frankowymi.

Jest również „frankowiczem”.

Wraz ze swoim zespołem wyznaje motto „Walczę do końca, nigdy nie odpuszczam”

Zamknij menu