tel. +48 22 390 62 16, kom. +48 691 933 410, kom. +48 512 010 810.

Proszę Państwa,
Bardzo mi przykro z powodu zaistniałej sytuacji. Rozumiem, że otrzymywanie niechcianych maili opisywanych jako spam jest męczące. Chciałbym zaznaczyć, że opisywana sytuacja nie była naszą intencją. Rozumiem, że ciągłe otrzymywanie tej samej reklamy od Kancelarii Frankowicza w mailu może być frustrujące. Postaram się opisać na czym polega problem:
Kancelaria Frankowicza nie jest administratorem bazy zawierającej Państwa adres e-mail, lecz jedynie zleceniodawcą mailingu. Wysyłkę realizuje Ringier Axel Springer Polska sp. z o.o. na podstawie posiadanych zgód marketingowych od Pana/Pani. Ringier Axel Springer Polska jest właścicielem poczty Onet. To Onet odpowiada za dystrybucję reklamy w mailach. W celu usunięcia Pana/Pani maila z bazy należy kontaktować się z Onetem pod adresem abuse@okonto.pl

 

Chciałbym również poinformować, że konsultowaliśmy ten temat z Onetem i poinformowano nas, że Kancelaria Frankowicza nie posiada odpowiednich zgód aby wykluczyć Państwa mail z otrzymywania reklam w mailach m.in. oferty Kancelarii Frankowicza. Oznacza to, że Onet może nadal wysyłać do Państwa nasze reklamy w mailach mimo naszego sprzeciwu. My jako kancelaria nie mamy na to żadnego wpływu.


Proszę zwrócić uwagę, że na dole każdego mailingu od Onetu (w stopce) jest informacja, że Ringier Axel Springer przeprowadza mailing i jest administratorem Pana/Pani danych osobowych. Z doświadczenia wiem, że Onet będzie nadal wysyłał reklamy do kont pocztowych darmowych w Onecie a takie konto Pan/Pani posiada. Przy kontach pocztowych płatnych ten problem prawdopodobnie nie jest tak dokuczliwy. Jeszcze raz przepraszam za nieprzyjemności i proszę o wyrozumiałość jeżeli Pan/Pani ponownie otrzyma od Onetu naszą reklamę w mailu. Nie jest to w naszej mocy aby zastopować ten proces.
Jeżeli mogę jeszcze w czymś pomóc proszę pisać.

 

Pozdrawiam,
Bartosz Dębina,
Obsługa klienta,
Kancelaria Frankowicza

Zamknij menu