tel. +48 22 390 62 16, kom. +48 691 933 410, kom. +48 512 010 810.

Proszę Państwa,
Bardzo mi przykro z powodu zaistniałej sytuacji. Rozumiem, że otrzymywanie niechcianych maili opisywanych jako spam jest męczące. Chciałbym zaznaczyć, że opisywana sytuacja nie była naszą intencją. Rozumiem, że ciągłe otrzymywanie tej samej reklamy od Kancelarii Frankowicza w mailu może być frustrujące. Postaram się opisać na czym polega problem:
Kancelaria Frankowicza nie jest administratorem bazy zawierającej Państwa adres e-mail, lecz jedynie zleceniodawcą mailingu. Wysyłkę realizuje Grupa Interia podstawie posiadanych zgód marketingowych od Pana/Pani. Grupa Interia jest właścicielem poczty Interia. To Interia odpowiada za dystrybucję reklamy w mailach. W celu usunięcia Pana/Pani maila z bazy należy kontaktować się z Interią. http://info.poczta.interia.pl/regulamin

Chciałbym również poinformować, że konsultowaliśmy ten temat z Interią i poinformowano nas, że Kancelaria Frankowicza nie posiada odpowiednich zgód aby wykluczyć Państwa mail z otrzymywania reklam w mailach m.in. oferty Kancelarii Frankowicza. Oznacza to, że Interia może nadal wysyłać do Państwa nasze reklamy w mailach mimo naszego sprzeciwu. My jako kancelaria nie mamy na to żadnego wpływu.

Proszę zwrócić uwagę, że na dole każdego mailingu od Interii (w stopce) jest informacja, że Grupa Interia przeprowadza mailing i jest administratorem Pana/Pani danych osobowych. Z doświadczenia wiem, że Interia będzie nadal wysyłała reklamy do kont pocztowych darmowych w Interii a takie konto Pan/Pani posiada. Przy kontach pocztowych płatnych ten problem prawdopodobnie nie jest tak dokuczliwy. Jeszcze raz przepraszam za nieprzyjemności i proszę o wyrozumiałość jeżeli Pan/Pani ponownie otrzyma od Interii naszą reklamę w mailu. Nie jest to w naszej mocy aby zastopować ten proces.
Jeżeli mogę jeszcze w czymś pomóc proszę pisać.

Pozdrawiam,
Bartosz Dębina,
Obsługa klienta,
Kancelaria Frankowicza

Zamknij menu