tel. +48 22 390 62 16, kom. +48 691 933 410, kom. +48 512 010 810.

Nazywam się Piotr Truszkowski, jestem adwokatem.
Zapraszam do skorzystania z kalkulatora frankowicza, nad którym pracowałem wraz z zespołem.

Kalkulator Frankowicza to narzędzie dla Frankowiczów oraz osób mających kredyty w USD, EURO czy JPY, chcących oszacować potencjalne korzyści wynikające z unieważnienia umowy kredytowej w tych walutach. Nasz Kalkulator jest w pełni darmowy, a korzystanie z niego nie wymaga rejestracji, ani podawania danych osobowych. Na podany w formularzu adres e-mail wyślemy szczegółowe wyliczenia Kalkulatora, oraz ogólne informacje na temat możliwości unieważnienia umowy kredytowej.


Skorzystaj z Kalkulatora Frankowicza, jeśli chcesz dowiedzieć się:

 • Co osiągniesz, gdy Twoja umowa we frankach, USD, EURO, JPY zostanie unieważniona.
 • Ile wyniesie Twój faktyczny zysk w przypadku wygranej w sądzie z bankiem.
 • O ile średnio spadnie Twoja rata kredytowa w przypadku wygranej w sądzie.
 • Jakie maksymalne koszty poniesiesz w przypadku, gdy pozwiesz bank z Kancelarią Frankowicza.

Aby skorzystać z Kalkulatora Frankowicza, wypełnij poniższy formularz informacjami o kredycie:

WAŻNE: Wyliczenia kalkulatora frankowicza oparte są na kursach NBP.
Nie mogą więc być podstawą do wyliczenia wartości przedmiotu sporu z bankiem.
Otrzymane wyniki będą jasną wskazówką, czy warto rozpoczynać spór sądowy z bankiem.[PLN]
- -

[%]

Wakacje kredytowe/karencja:  
Wcześniejsza spłata kredytu lub jego części:  Nie pamiętasz lub nie posiadasz przy sobie danych z Twojej umowy kredytowej? Skorzystaj z opcji przypomnienia o wykonaniu kalkulacji.
Przypomnij mi później o wykonaniu kalkulacji »

Ten post ma 124 komentarzy

 1. Jan

  Wygląda na to, że kalkulator frankowicza działa jak należy. Właśnie zrobiłem sobie kalkulację, i nie odbiega za bardzo od tego co wyliczyła mi kancelaria w pozwie. Różnice oczywiście są, ale wynikają chyba z kursu NBP, nie jestem pewny. W każdym razie działa całkiem przyzwoicie, bo jak kiedyś korzystałem z innego kalkulatora frankowicza, to wyniki były jakieś z kosmosu, a tu ok.

  1. dropper

   Potwierdzam. Rozbieżności pomiędzy tym co pokazuje kalkulator, a wyliczeniami mojej kancelarii, są minimalne. Naprawdę przydatne narzędzie.

   1. franek frankowicz

    Wyniki kalkulacji mogą człowieka w@#$*ć. I nie chodzi mi wcale o to, że kalkulator źle pokazuje, czy coś. Chodzi raczej o samą świadomość wysokości tych kwot. Dopiero teraz człowiek wie, na ile tak naprawdę został naciągnięty.

    1. kredo

     takie rzeczy to się sprawdza przed wzięciem kredytu XD

 2. mada

  Jestem trochę zaskoczona takimi wyliczeniami kalkulatora. Czy aby na pewno dobrze pokazuje? Szczerze mówiąc nie spodziewałam się, że w przypadku „unieważnienia” kredytu we frankach można zyskać aż tak dużo. A jeśli wyliczenia kalkulatora są poprawne, to naprawdę każdy powinien sobie zrobić takie wyliczenia, bo dopiero wtedy się człowiekowi oczy otwierają.

  1. Frankowicz

   Z tego co widzę wyliczenia kalkulatora są w miarę rzetelne. U mnie różnica pomiędzy tym co wyliczył kalkulator frankowicza, a tym co wyliczył prawnik wynosiła coś około 3-5%. Tak więc jak na darmowe narzędzie działa bardzo dobrze. A, że wychodzą takie a nie inne kwoty, no cóż, to tylko pokazuje skalę na jaką banki okradały frankowiczów. Nie każdy zdaje sobie sprawę, jak duże to były kwoty, ale może wyliczenia kalkulatora dadzą mu do myślenia. A zdecydowanie warto być tego świadomym.

  2. Moni

   A na co niby liczyłeś? Zostaliśmy oszukani przez banki na grubą kasę. Do spłaty 500% tego co pożyczyłam. Aż mnie szlag trafia jak sobie o tym pomyślę. Ale nie zamierzał odpuścić. Pozew już w przygotowaniu. Działamy z tym kosem.

   1. da baby

    Racja. Nie ma co odpuszczać. To kupa kasy, która nam się zgodnie z prawem należy. Trzeba tylko odrobimy wysiłku, żeby ten zwrot uzyskać.

    1. kredo

     nie trzeba było kredytu brać, to by teraz płaczu nie było XD

 3. JB

  Wyliczenia tego całego kalkulatora frankowicza dostanę na maila czy jak?

  1. dropper

   Tak, na maila wysyłają.

 4. Martuszka

  Porównałam wyniki kalkulatora z wyliczeniami prawnika, które kancelaria frankowicza mojej znajomej robiła na etapie pisania pozwu, i różnice są nie większe niż 10%. Tak więc wbrew temu co tu niektórzy sugerowali, kalkulator wydaje się działać jak należy. W każdym razie warto skorzystać z tego czy innego narzędzia bo widziałam już kilka, żeby mieć mniej więcej pojęcia o jakich kwotach mówimy w przypadku unieważnienia czy odrankowania umowy, bo z tego co widzę dla niektórych może być to szokiem.

  1. da baby

   U mnie wyniki kalkulatora niemal całkowicie zgodne z tym co wyliczyła kancelaria. Ale to może dlatego, że robiłem stosunkowo niedawno i pewnie udoskonalili algorytm czy coś 😉

 5. kalkulator frankowicza

  Dlaczego muszę podawać maila? Nie można skorzystać z kalkulatora frankowicza bez jego podawania?

  1. Ron

   Musisz podać maila, żeby mogli wysłać ci kalkulację. Jak niby inaczej mieliby to zrobić?

  2. Reni

   Na maila wysyłają kalkulację.

  3. konrad28

   Wypełniłem formularz i zrobiłem kalkulację, ale z jakiegoś powodu wyniki z kalkulatora nie przyszły mi na maila. Dlaczego tak się stało? Ktoś, coś?

   1. mini majki

    Sprawdź w spamie. U mnie wyniki kalkulatora z jakiegoś powodu tam spadły…

 6. Darek

  Dziękuję Panu Piotrowi oraz reszcie ekipy za rzetelne podejście do mojej sprawy. Kredyt nie był wysoki, więc inne kancelarie traktowały mnie po macoszemu, a tu pełen profesjonalizm. Tak powinno to wyglądać wszędzie i to niezależnie od wysokości kredytu. A wszystko zaczęło się od wyliczeń na tym kalkulatorze frankowicza. Pozdrawiam serdecznie. Darek.

  1. M.Z.

   Pełna zgoda Panie Darku. Odkąd powierzyłem sprawę mojego kredytu Kancelarii Piotra Truszkowskiego mam wrażenie, że sprawa wreszcie jest w dobrych rękach. Wcześniej kancelarie traktowały mnie bardzo opieszale, i przypuszczam, że nie bez znaczenia była tu niska wartość mojego kredytu. Po prostu chyba niezbyt im się chciało w przypadku, gdy od innych mogli wyciągnąć więcej. Teraz mam zupełne inne odczucia. Zdecydowanie polecam Kancelarię Frankowicza.

 7. ulka

  Sceptycznie podchodzę do kalkulatorów wymagających podania maila. Jedno pytanie, ostatnia rubryka „% KWOTY STANOWIĄCEJ OSZCZĘDNOŚĆ KLIENTA” jak mam ją rozumieć? To opłata za obsługę prawną ? Przy wariancie 3 to 1/4 hipotetycznego zysku, Kolejny kredyt brać ?

  1. Frankowicz

   Jeśli dobrze zrozumiałem tabelkę, to „% kwoty…” jest płatne na zasadzie success fee, czyli płacimy dopiero jak odzyskamy pieniądze od banku. Jak dla mnie to uczciwe podejście, bo nie płaci się za kota w worku, tylko za realne osiągnięcia kancelarii. A do tego powinno im zależeć, żeby odzyskać jak najwięcej od banku, bo wtedy też najwięcej zarobią 😉

 8. ulka

  Moje proste pytanie nie przeszło moderacji, wszystko jasne. 🙂

  1. George

   Jakie pytanie?

 9. Piotrek

  żadnych negatywów lub choćby neutralnych ?:P

  1. George

   Może są po prostu dobrzy 😉

   1. Moni

    Są dobrzy. Poczytaj sobie opinie na ich fejsbuku albo w goglu czy na forach.

  2. dropper

   Kalkulator działa jak należy, więc nie ma co krytykować. Choćby ktoś nawet i chciał znaleźć dziurę w całym.

 10. Frankowicz

  A tak na marginesie. Na jednej grupie spotkałem się z opinią, że należy unikać celu jakim jest odfrankowanie umowy, a skupić się wyłącznie na jej unieważnieniu. Otóż wedle ww. opinii odfrankowanie to tak naprawdę pójście na rękę bankowi, który nie spotka się wówczas z żadną karą za wprowadzenie konsumenta w błąd – to gwarantuje jedynie unieważnienie umowy. Co sądzicie na ten temat?

  1. da baby

   Najlepiej unieważnić. Na odfrankowaniu też źle nie wyjdziesz, ale to taki bym powiedział połowiczny sukces. Ja jestem zdania, że albo całość, albo nic.

 11. ciekawski

  Ile macie spraw wygranych?

  1. narnia

   Na stronie mają napisane, że: „Kancelaria Frankowicza to 700 Wygranych spraw 180 milionów Odzyskanych pieniędzy (…)” – ciekawe ile z tego to sprawy frankowiczów 😉

   1. Mania

    Na pewno są też sprawy frankowiczów, rozmawiałam z przynajmniej trzema osobami od nich, którym się udało wygrać z bankiem. Ja sama już też jestem na finiszu.

 12. ciekawska

  Ciekawa jestem, ile osób odzyskało pieniądze.

  1. mania

   Ja jestem już praktycznie na finiszu 😉 W przyszłym miesiącu kolejna i jak się wydaje ostatnia rozprawa – wszystko w każdym razie na to wskazuje. No chyba, że mecenas banku z czymś wyskoczy ale szczerze wątpię. W każdym razie trzymak kciuki żeby się udało, bo już trochę się to ciągnie. A sama sprawa poprowadzona bardzo sprawnie. Od początku do końca miałam pełne wsparcie pana Piotra i pań z kancelarii, za co przy okazji gorąco dziękuję.

   1. frankowicz

    Hej, zdradzisz może, ile czasu trwała u ciebie batalia sądowa?

    1. mania

     Sprawa ciągnęła się prawie dwa lata. Ale zdecydowanie warto było.

 13. Darek

  Zrobiłem kalkulację i jak na darmowe narzędzie kalkulator działa całkiem przyzwoicie. Rzeczywiście wyniki są bardzo zbliżone do tego, co wyliczane jest na potrzeby pozwu. Jedyne czego mi tu brakuje, to wcześniejszych spłat w trakcie trwania umowy. Poza tym ok.

  1. frankowicz

   Jak niby w kalkulatorze frankowicza brakuje wcześniejszych spłat kredytu, jak z tego co widzę jest taka opcja do wyboru.

   1. arietka

    Wakacje kredytowe oraz wcześniejsza spłata kredytu została dodana jakiś czas temu i nie było tych opcji w pierwotnej wersji kalkulatora frankowicza. Przynajmniej ja tego nie widziałam, jak korzystałam z kalkulatora jakieś półtorej miesiąca temu. Sama nawet zgłaszałam im, że przydałoby się wprowadzić takie opcje, bo ewidentnie ich brakowało w poprzedniej wersji kalkulatora.

  2. kredo

   Nikt was nie zmuszał do brania kredytu we frankach XD

   1. mini majki

    A ciebie ktoś zmusza żeby pisać takie głupoty?

 14. George

  Mam pytanko. Czy w dobie kryzysu wirusowego kancelaria funkcjonuje normalnie? Z góry dzięki za odpowiedź.

  PS kalkulator działa super, dzięki za udostępnienie.

  1. arietka

   Kancelaria Frankowicza funkcjonuje normalnie. Takie przynajmniej odniosłam wrażenie, jak rozmawiałam z ich przedstawicielem kilka dni temu. Regularnie też wymieniamy się korespondencją mailową i nie zauważyłam żeby były jakieś opóźnienia czy coś. Tak w ogóle to jesteśmy właśnie na etapie podpisywania z nimi umowy i jak na razie wszystko idzie bardzo sprawnie. Oby tak dalej, bo te galopujące kursy franka to jakaś masakra.

   1. ERYKA

    Potwierdzam. Pomimo epidemii działają jak zwykle. Ledwie wczoraj do nich pisałam maila z zapytaniem o wyniki kalkulatora frankowicza, a dzisiaj z rana otrzymałam odpowiedź. A do tego mają do mnie zadzwonić po południu i obgadać sprawę mojego pozwu. Tak więc wszystko w kancelarii funkcjonuje jak należy.

   2. A.K.

    Kancelaria Frankowicza funkcjonuje normalnie, wydali nawet w tej sprawie specjalne oświadczenie na Facebooku, na stronie WWW też zresztą jest.

 15. Arczi

  Pierwszy raz miałem okazję testować taki kalkulator i muszę przyznać, że to bardzo pomocne narzędzie 😉 Dużo można się dowiedzieć, a do tego całkowicie za darmo. Dziękuję za udostępnienie 😉

 16. Natalia

  Kalkulator dziala super, warto sprawdzic.

  1. Jacko

   Potwierdzam, aplikacja działa wyśmienicie.

 17. nati

  tak jak pisalam na forum,korzystam z uslug kancelarii frankowicza od wrzesnia 2019 i jak na razie pozytywnie oceniam ich prace. procedury zostaly zalatwione naprawde sprawnie, i juz w styczniu sprawa byla w sadzie. jestesmy po pierwszej rozprawie, ktora wedlug mnie zakonczyla sie sukcesem. adwokat bardzo dobrze przygotowany merytorycznie, nie pozwolil sobie w kasze dmuchac. po rozprawie bank wystapil z propozycja ugody, lecz nie zostala przez nas przyjeta. walczymy dalej. kolejna rozprawa nam sie nieco opoznila przez wirusa, ale wkrotce powinno do niej dojsc. dam znac na forum co udalo sie osiagnac. tak wiec na ten moment moja opinia o kancelarii frankowicza pana piotra truszkowskiego jak najbardziej pozytywna.

  1. mania

   Mam podobną opinię.

  2. GC

   czesc, możesz napisac czy sprawa poszla dalej, mieliscie kolejna rozprawę ? Jak szacujecie jak długo całość będzie trwać ? Przymierzam się z moją umową frankową i szukam odpowoiedniej kancelraii

   1. Arek D

    U mnie wszystko na najlepszej drodze do unieważnienia ;)))

  3. Marcin Skrzyp

   Kalkulator Frankowicza kalkulatorem, ale jestem ciekaw jak Twoja sprawa. Daj znać czy masz już jakieś postępy. Pozdrawiam MarcinS

 18. Jola Ka

  Mam pytanko. Czy ten kalkulator frankowicza naprawdę jest darmowy?

  1. Kandara

   Kalkulator jest w pełni darmowy. Nie musisz też podawać żadnych danych, poza adresem e mail oczywiście, żeby mogli ci wysłać wyniki kalkulacji.

   1. mokoto

    Warto tu dodać, że za kalkulację tego typu u prawnika zapłacisz kilka stówek 😉 Serio, jak rok temu zbierałam materiały do pozwu, a wtedy nie było jeszcze dostępu do takich kalkulatorów dla frankowiczów, to u prawnika musiałam zabulić niemałą sumkę za wyliczenia nadpłat. A teraz nie dość, że można to zrobić za free przez taki kalkulator, to jeszcze wyniki masz od ręki. Co za czasy 😀

    1. eMilka

     Potwierdzam to co napisał mokoto. Za taką kalkulację płaciłam trzy stówki dwa lata temu w jednej z warszawskich kancelarii prawnych. Za dokładnie to samo co pokazuje ten kalkulator.

 19. Andrzej

  Ile mogę pożyczyć

  1. mania

   Pożyczaj ile chcesz, byle nie we frankach szwajcarskich, bo później będziesz przechodził przez to co my 🙂

 20. marc

  Jak rozumiem żeby skorzystać z promocji na opłatę wstępną, trzeba skorzystać najpierw z tego kalkulatora frankowicza? Będę wdzięczny za info.

 21. Błażej

  Kancelaria Pana Piotra Truszkowskiego bardzo sprawnie zajęła się sprawą mojego kredytu. Liczę na szybkie i równie spektakularne efekty.

  1. mohnik

   I jakie efekty? Możesz się czymś już pochwalić?

 22. MZ

  Polecam współpracę z kancelarią Pana Piotra Truszkowskiego. Jesteśmy już na ostatniej prostej i wszystko wskazuje na to, że umowę z bankiem uda się unieważnić. Podejście do sprawy, kontakt, zaangażowanie, etc., jak na ten moment – wzorowe.

 23. Marcin Z

  Witam. Wyniki kalkulatora ze strony odbiegają sporo od tego, co wyliczyła mi kancelaria w pozwie. To jest nie Kancelaria Frankowicza, ale inna, z której usług aktualnie korzystam. Czy ktoś jest mi w stanie wytłumaczyć, z czego mogą wynikać rozbieżności pomiędzy tym co pokazuje kalkulator frankowicza, a wyliczeniami kancelarii prawnej? Będę wdzięczny za wyjaśnienia. Pozdrawiam.

  1. eMilka

   Wyliczenia kalkulatora frankowicza oparte są na aktualnych kursach NBP. Kursy w ostatnim czasie mocno się wahają, więc i wyliczenia mogą się różnić. Zależy kiedy robiłeś wyliczenia, bo jeśli dawno, to chyba o kursy właśnie chodzi. Tak mi się przynajmniej wydaje.

 24. Mariusz

  Wszystko pięknie, a te 24.39% to już nie jest koszt klienta ? Ha ha

  1. mohnik

   Jeśli decydujesz się na opcję „opłata za efekt” i do zapadnięcia prawomocnego wyroku nie płacić ani grosza za prowadzenie sprawy, to wciąż uczciwa propozycja.

   1. Michał L.

    Oczywiście, że uczciwa. Mało która kancelaria akceptuje w ogóle opcję „opłata za efekt”, a już z praktycznie zerową wpłatą początkową tak jak tu jest to się jeszcze nie spotkałem. Tak więc oferta jest dobra, powiedziałbym nawet, że bardzo dobra.

 25. Marcin Skrzyp

  Napiszcie mi proszę, jak to realnie wygląda z możliwością odzyskania kasy od banku. Bo wedle wyliczeń kalkulatora frankowicza jest tego naprawdę sporo, szczególnie w przypadku unieważnienia umowy, ale zastanawia mnie ile realnie można odzyskać, a ile to tylko tak zwane myślenie życzeniowe. Będę wdzięczny za jakiś rozsądny głos w tej sprawie. Pozdrawiam Marcin S

  1. Komar Ski

   Można odzyskać praktycznie wszystko co wiąże się z odsetkami i opłatami bankowymi – w przypadku unieważnienia kredytu. Napisz do kancelarii, oni ci napiszą co i jak.

  2. komi

   Możesz odzyskać dokładnie tyle, ile wyliczy ci ten kalkulator. Serio, wystarczy odrobina samozaparcia i kasa wraca do ciebie. Ja już w każdym razie jestem na finiszu, a znam takich co już mają kasę na koncie. Tak więc polecam walczyć o swoje.

 26. Marek

  Ze swojej strony zdecydowanie polecam współpracę. Zaczęło się w zasadzie niewinnie, bo od kalkulacji zrobionej na załączonych do ich stonki kalkulatorze. Tak z ciekawości chciałem zrobić sobie kalkulację i wyliczyć, ile to ewentualnie można odzyskać. Jakiś czas później dostałem od nich na maila info o rabacie, no i tak mnie coś tknęło żeby skorzystać. Zadzwoniłem do nich żeby dowiedzieć się więcej i okazało się, że udało mi się załapać na brak kosztów związanych z postępowaniem – taka promocja akurat była. Od tego czasu mam już załatwione formalności i gotowy pozew, który lada moment trafi do sądu. Mierzę oczywiście w unieważnienie umowy kredytowej we frankach, ale jak to wyjdzie w praniu to już się zobaczy.

  1. mocny

   Podbijam. Odkąd powierzyłem sprawę mojego kredytu Kancelarii Piotra Truszkowskiego mam wrażenie, że moja sprawa wreszcie jest w dobrych rękach.

 27. Damian

  Każdy kto ma kredyt we frankach, powinien sobie zrobić taką kalkulację. Tak jak ktoś już wspomniał, to otwiera oczy.

  1. matiX

   Dokładnie!

 28. Arek D

  Polecam każdemu kto ma kredyt we frankach. Mi dopiero taka kalkulacja uświadomiła, na jaką minę się wpieprzyłem… :(((

  1. dzaku

   Wcześniej niby nie wiedziałeś XD ???

   1. mini majki

    Prawda taka, że nie każdy ma świadomość w jakie G się wpakował, dopóki mu się tego dosadnie nie pokaże. Kalkulacja pokazuje to w wybitnie dosadny sposób.

 29. Jacko

  Kalkulator Frankowicza działa znakomicie. Dziękuję za możliwość skorzystania z aplikacji!

 30. kardiaszka

  kalkulator działa jak należy. wyniki są praktycznie idealnie zbieżne z wyliczeniami mojego mecenasa. każdy jeden frankowicz powinien zrobić sobie taką kalkulację. warto.

 31. marcin

  Bardzo proszę klientów kancelarii frankowicza na maila. Chciałbym poznać szczegóły dotyczące współpracy z nimi i opinie na temat kilku kwestii, najlepiej z pierwszej ręki. Będę wdzięczny za pomoc.

 32. kredo

  jak się czyta te wasze komenty to trochę żal. trzeba było kredytu nie brać, to by nie było teraz gorzkich żali XD

 33. pytanie

  No dobra, zrobiłem sobie kalkulację i co z tego? Co oznaczają te kwoty, które policzył mi kalkulator ? Co dalej mam z tym zrobić ?

  1. Jurek Kowalski

   Należy zwrócić uwagę, że na kalkulatorze frankowicza możemy policzyć kwoty związane z unieważnieniem lub odfrankowieniem umowy kredytu. Jeśli uzyskane wyniki są dla Państwa interesujące, należy przejść do 2-giego etapu: sprawdzenia czy dana umowa kredytowa zawiera zapisy, które „kwalifikują” ją do unieważnienia lub odfrankowienia. A takiej oceny może dokonać prawnik po analizie umowy. Dlatego zachęcamy do przesłania umowy kredytu we frankach, a nasz prawnik ZA DARMO dokona takiej oceny. Poza tym dowiecie się Państwo o wielu rzeczach „od kuchni prawniczej”, jak to wszystko wygląda w rzeczywistości. Rozmowa telefoniczna czy korespondencja mailowa do niczego Państwa nie zobowiązuje, niezależnie czy Państwa kredyt wynosił 50.000 zł czy też 1.000.000 zł.

 34. pytanie 2

  I jeszcze jedno pytanko mi się nasuwa. Czy te wyliczenia można wykorzystać do sprawy sądowej z bankiem ?

  1. Jurek Kowalski

   Nie, przed złożeniem pozwu sądowego, dokonywane są przez naszego analityka finansowego bardzo szczegółowe wyliczenia, których wysokość jest podstawą sporu sądowego. W przypadku dodatkowych pytań, prosimy o kontakt z kancelarią.

 35. Asia

  Szczerze mówiąc w ogóle nie rozumiałam działania tego kalkulatora 😀 Ale to pewnie dlatego, że jestem w tym temacie totalnym świeżakiem. Potem przebrnęłam przez większą część tych wszystkich komentarzy, poczytałam i chyba już trochę mi to rozjaśnia 😀 Dlatego teraz mogę napisać, że takie narzędzie jak kalkulator jest bardzo spoko do poczynienia sobie wstępnych, własnych wyliczeń.

 36. amir

  Ktoś aktualizuje tą aplikację? Pytam, bo mam wątpliwości, czy działanie kalkulatora jest wciąż poprawne i dostosowane do warunków 2022 toku?

  1. Jurek Kowalski

   Kalkulator Frankowicza jest na bieżąco aktualizowany i optymalizowany. Śmiem twierdzić, że aktualnie (stan na maj 2022) działa znacznie lepiej, niż po publikacji na stronie 🙂

   1. amir

    Ok, dzięki za informację 🙂 zabieram się za kalkulację.

    1. Jurek Kowalski

     Nie ma problemu. Powodzenia.

 37. ELA

  Witam serdecznie. Proszę o informację czy kalkulator frankowicza jest na pewno darmowy. Będę wdzięczna za informację zwrotną.

  1. Jurek Kowalski

   Tak, nasz kalkulator frankowicza był, jest i będzie darmowym narzędziem dla każdego frankowicza.

 38. kalkulator frankowicza

  Ten kalkulator, to obecnie chyba najlepsze darmowe narzędzie tego typu. Testowałem kilka na stronach różnych kancelarii frankowych i żaden kalkulator nie działał tak dokładnie jak ten. Mam tu na myśli zbieżność wyliczeń z tym, co potem zostało wyliczone przez kancelarię na potrzeby pozwu. Wyniki zgadzały się praktycznie jeden do jednego, a z pozostałymi kalkulatorami rozbieżności były stosunkowo duże. Tak więc warto korzystać z tego kalkulatora, dopóki wciąż jest darmowy i ogólnie dostępny.

  1. Jurek Kowalski

   Bez obawy. Tak jak wspomniałem powyżej, nasz kalkulator frankowicza był, jest i będzie darmowym narzędziem dla każdego frankowicza, który chce zweryfikować swój status.

 39. SARA

  Powtórzę może to, co na fejsie napisałam: Do tego momentu nie mam zaostrzeń do pracy kancelarii. Sprawa jest w toku, ale wszystko wskazuje na to, że wkrótce, to jest niespełna rok po skierowaniu na wokandę, będziemy mieli wyrok unieważniający umowę frankową. Oczywiście to „tylko” pierwsza instancja, ale dalej to już rzekomo tylko formalność, więc jestem dobrej myśli 😉

  1. Jurek Kowalski

   Pani Saro, w imieniu zespołu Kancelarii Frankowicza, dziękuję za pozytywną opinię.

 40. artur k

  Kalkulator frankowicza to bardzo ciekawe narzędzie. Sam jakiś czas temu skorzystałem i kalkulacja zrobiła na mnie spore wrażenie. Do tej pory nie byłem świadomy ile tak naprawdę kosztował mnie kredyt. To jest mniej więcej wiedziałem, że to złodziejskie praktyki, ale nie sądziłem, że aż na taką skalę to się dzieje. Teraz już wiem jak to naprawę wygląda, dlatego linka do kalkulatora wysyłam każdemu znajomemu frankowiczowi. Myślę, że sporo osób potrzebuje, podobnie jak ja, takiego uświadomienia, żeby oprzytomnieć i ruszyć z tematem pozwu. Bo tak naprawdę to jedyna droga do odzyskania tego, co nam frankowiczom, ukradziono.

  1. Jurek Kowalski

   W imieniu zespołu Kancelaria Frankowicza dziękujemy za ciepłe słowa i opinię nt. kalkulatora frankowicza 🙂

 41. rabik

  Polecam skorzystać z kanlulatora frankowicza wszystkim, którzy chcą się przekonać na jakie kwoty zostali oszukani.

  1. Jurek Kowalski

   Także polecamy korzystanie z kalkulatora frankowicza 😉

 42. klinet kancelarii frankowicza

  Pierwsze miesiące współpracy z kancelarią pana Piotra upłynęły bardzo owocnie. Przygotowano i złożono pozew przeciwko bankowi z obszernym uzasadnieniem, wyznaczono termin pierwszej rozprawy, do której się aktualnie przygotowujemy. Na podstawie dotychczasowych doświadczeń jestem bardzo dobrej myśli i czekam na efekty. Pozdrawiam serdecznie całą ekipę jak i samego pana Piotra.

 43. KAMIL

  JESTEM WŁAŚNIE PO OGŁOSZENIU WYROKU, NAKAZUJĄCEGO BANKOWI ZWROT BEZPRAWNIE NALICZONEJ KWOTY. BARDZO DZIĘKUJĘ KANCELARII ZA WSPARCIE I SPRAWNE DOCHODZENIE MOICH PRAW! SERDECZNIE POZDRAWIAM!

  1. Jurek Kowalski

   Wszystkiego dobrego Pani Kamilu 😉

 44. kiki

  Ja także polecam. Zarówno kalkulator frankowicza, jak i współpracę z kancelarią 😉

  1. Jurek Kowalski

   W imieniu zespołu Kancelarii Frankowicza dziękuję za pozytywną opinię 🙂

 45. kalkulator frankowicza

  dobry kalkulator, warto sprawdzić

  1. Jurek Kowalski

   W imieniu zespołu Kancelarii Frankowicza dziękuję za pozytywną opinię 🙂

 46. astrid

  Czy ten kalkulator frankowicza nadal działa prawidłowo?

  1. george

   Kalkulator działa wciąż dobrze. Nawet chyba lepiej niż na początku, bo twórcy dołożyli sporo fajnych opcji. Warto sprawdzić jak nikt jeszcze nie korzystał.

 47. R.K.

  Pierwsze miesiące współpracy z kancelarią pana Piotra upłynęły bardzo owocnie. Przygotowano i złożono pozew przeciwko bankowi z obszernym uzasadnieniem, wyznaczono termin pierwszej rozprawy, do której się aktualnie przygotowujemy. Na podstawie dotychczasowych doświadczeń jestem bardzo dobrej myśli i czekam na efekty. Pozdrawiam serdecznie całą ekipę jak i samego pana Piotra.

  1. Jurek Kowalski

   W imieniu zespołu Kancelarii Frankowicza dziękujemy za pozytywną opinię!

 48. kancelaria frankowicza opinie

  Jakieś opinie o tej kancelarii? Będę wdzięczy.

  1. user01

   Aktualne opinie na temat Kancelarii Frankowicza znajdziesz bez problemu w Google. Wpis sobie po prostu w wyszukiwarkę „kancelaria frankowicza opinie” i będziesz miał tego sporo. Między innymi na wątku na Goldenline znajdziesz sporo ciekawych informacji od byłych i obecnych klientów kancelarii. Możesz też sprawdzić recenzje na Facebooku Kancelarii Frankowicza, ale ciężko mi powiedzieć na ile one są rzetelne. Generalnie jednak jest tego w sieci sporo, także tych aktualnych opinii.

  2. user01

   Zresztą, dużo opinii masz w komentarzach powyżej. Wystarczy tylko poszukać 😉

  3. kochan

   moja opinia jak najbardziej pozytywna. przynajmniej jeśli chodzi o pierwsze wrażenia ze współpracy. bardzo rzetelne podejście do tematu, miła a zarazem kompetentna kadra. na efekty oczywiście przyjdzie poczekać, ale jak na razie jestem dobrej myśli.

   1. Jurek Kowalski

    W imieniu zespołu Kancelarii Frankowicza, dziękuję za pozytywną opinię.

 49. iksde

  Kalkulator wciąż działa jak należy? Bo korzystałem już jakiś czas temu i było ok, ale teraz chcę znajomemu polecić i zastanawiam się, czy wciąż działa.

  1. Jurek Kowalski

   Kalkulator otrzymuje regularne aktualizacje i wciąż spełnia swoją funkcję. Zapraszamy do użytkowania.

  2. rooki

   Potwierdzam. Kalkulator frankowicza wciąż działa jak należy.

   1. Jurek Kowalski

    Dzięki za opinię 😉

 50. MonikaK

  Eksperci w sprawach frankowych. Załatwili mi wyrok unieważniający kredyt frankowy w drugiej instancji w niespełna półtorej roku. Polecam.

  1. Jurek Kowalski

   Pani Moniko, w imieniu zespołu Kancelaria Frankowicza dziękuję za pozytywną opinię!

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Zamknij menu